V češtině vyšlo: Trine 4 a Concrete Genie

11.10.2019

Tento týden mají čeští a slovenští hráči žně. Není to tak dlouho, co jsme odhalili českou lokalizaci ve formě titulků u hry Trine 4 pro všechny platformy a pokračování této graficky velice líbivé hopsačky se už mnohým hráčům točí v mechanikách konzolí.

Trine 4 dostalo ve světě velice pěkné hodnocení a na Metacritic si odnáší v průměru 80 %. I hráči hodnotí hru velice kladně. Hra vyšla 8. 10. 2019 a českou lokalizaci naleznete na Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Druhou hrou, která tento týden vyšla v češtině (český dabing a titulky), je exkluzivní hra pro PlayStation 4 s názvem Concrete Genie. Hra pochází od velmi talentovaného týmu mladých studentů, které si vzala pod patronát Sony Playstation. Tým se jmenuje Pixelopus a v minulosti vydal indie hru Entwined. Po té Sony Playstation uvolnila balík peněz, aby tito vývojáři mohli vytvořili velkou hru a ta mohla být konečně v roce 2017 ohlášena.

Za mě mohu říci, že se Concrete Genie velmi povedl a jedná se opravdu o okouzlující adventuru, která se nebojí dotýkat i takových témat jako je dětská šikana. Hra vyšla taktéž 8. října a v recenzích na Metacritic si odnáší velmi pěkné hodnocení, které v průměru činí 75 %.

A kterou hru jste si nakonec koupili vy?