V češtině vyšlo: Call of Cthulhu

30.10.2018

Úderem 10 hodiny se na svět dostaly recenze hry Call of Cthulhu, která vychází právě dnes a obsahuje českou lokalizaci pro PS4 a PC. Na Vortexu, bonuswebu, doupe.cz a czechgameru je zmínka o cz lokalizaci buď přímo v textu recenze nebo z multimediálních materiálů a hra si z těchto herních webů odnáší lehce nadprůměrné známky. Na hrej.cz opět žádnou zmínku o cz lokalizaci pro PS4 nenajdeme, bohužel. Na agregátoru Metacritic hra u odborné veřejnosti dosáhla na 64 %, ovšem u hráčů na skvělých 87 %.

Po upozornění jednoho z našich fanoušků s přezdívkou xNogin-CZE, autor recenze na webu hrej.cz zmínku o české lokalizaci doplnil na žádost Pavla Makala, šéfredaktora zmíněného webu. Doufáme tak, že si pan Makal uvědomil, že čeští a slovenští hráči, kteří navštěvují jejich web, mají právo vědět o českých lokalizacích u konzolových her, neboť v tomto případě je každá osvěta dobrá a pomůže to tak prodejům her s cz lokalizací.

Call of Cthulhu je adventura s RPG a hororovými prvky, která obsahuje průměrnou grafiku, solidní příběh a v neposlední řadě vyšetřovací pasáže. Hra sice v recenzích nedopadla na výbornou, ale česká lokalizace jistě mnoho českých a slovenských hráčů potěší, tak neváhejte a užijte si další hru v češtině. Jenom pozor - české titulky obsahuje pouze PS4 a PC verze. Xbox One verze nikoliv a to z důvodu malého rozšíření konzole na českém trhu.

Příspěvek byl editován.