The Sinking City vyjde na PS4 a Xbox One v češtině

27.02.2019

Aktualizace: The Sinking City bude mít české titulky i na Xbox One.

Exkluzivní odhalení další české lokalizace - The Sinking City s českými titulky na Playstationu 4 a PC!

Sony, potažmo konzoli Playstation 4 se začíná její politika s lokalizacemi vyplácet a to i díky české lokalizaci multiplatformních her, které mají české titulky pouze na PS4 a PC. Čeští a slovenští hráči, kteří doposud nevlastní žádnou herní konzoli a uvažují nad koupí, se právě proto rozhodnou pro Playstation 4. Kdysi jsme tvrdili, že díky česky lokalizovanému menu samotné konzole se v budoucnu na tuto platformu podívá více lokalizovaných her a to se právě děje.

Vzpomínáte na trojici námi odhalených her, které vyšly v češtině na Playstationu 4 a PC a na Xboxu v jazyce anglickém?

Odkaz

Dnes máme pro vás exkluzivní a potvrzené odhalení další české lokalizace, které se týká pouze platforem PS4 a PC. Tou hrou je The Sinking City, od ukrajinských vývojářů z Frogwares, které jsme usilovně přemlouvali k české lokalizaci pomocí otevřeného dopisu, twitteru a facebooku.

Odkaz

A zde je slíbené potvrzení české lokalizace hry The Sinking City:

Hello guys, yes, that's true that the game will be released on PC and PS4 with Czech subtitles. Unfortunately some technical issues prevented the implementation of Czech on Xbox One, so I would reccomend to enjoy the game on PC or PS4.

Cthulhu fhtagn.

Také se už těšíte, až se koncem května vydáte v akční detektivce The Sinking City do zatopeného městečka Oakmont a v kůži soukromého detektiva odhalíte jeho hrůzná tajemství a zakusíte tíživou lovecraftovskou atmosféru? My rozhodně ano!