Stáhněte si časopis Herní odboj

26.03.2018

Trošku dnes odskočíme od téma češtiny ve videohrách a zabrousíme do rubriky "Komunita komunitě". Protože my jsme produktem intenzivní komunitní podpory, máme potřebu tuto podporu vracet zpět. Tentokrát se podíváme na herní časopis, který má na svědomí jeden jediný člověk.

Elektronický časopis ve formátu PDF, prioritně určený pro čtení na zařízeních ipad - ale podle našich zkušeností se poměrně komfortně dá číst i na monitorech počítačů, se jmenuje Herní odboj a jeho druhé číslo vyšlo v nedávných dnech.

Kombinace krásného zpracování, čtivých článků, zmínce o nutnosti češtiny ve videohrách, ale zejména entuziasmu jednoho člověka, který má celou krásnou práci na svědomí, nás natolik zaujala, že jsme se rozhodli pomoci v propagaci.

Petr Záleský, onen nadšenec tvořící časopis, navíc stále hledá talentované spolupracovníky, kteří by mu pomohli - takže pokud vás kromě hraní her baví o nich i psát a odměnou vám je zejména pocit z dobře vykonané práce, pak máte příležitost se do tohoto komunitního projektu připojit.

Časopis Herní odboj stahujte ZDE