Přišel čas na další zásadní krok

24.09.2017

Petice za podporu češtiny v konzoli PS4 byla velmi úspěšná a my jsme se nakonec dočkali. Byl to ale první krok na dlouhé cestě, na jejímž konci je výrazně větší podpora lokalizace samotných her, o které jde v první řadě.

Dokázali jsme dát dohromady tisíce a tisíce podpisů, nyní je čas posunout se dál. A kdo jiný, než samotná Sony by tento krok měla udělat. A na nás je, abychom jí opět demonstrovali náš masivní zájem.

V budoucích měsících nás čeká mnoho exkluzivních her právě ze stáje samotné Sony, která v těchto konkrétních případech má nezpochybnitelný vliv na výsledný produkt, který se jednoho dne ocitne v našich konzolích Playstation. Jedním z nejvíce očekávaných hitů je další díl neskutečně populární ságy a ikony Playstation - God of War. Herní série, kterou hrál asi každý z nás. Nejnovější díl přináší příběh ze severské mytologie Vikingů, a kromě Kratose samotného se bude točit kolem jeho syna.

Je na nás, abychom se opět pokusili pohnout horou, proto vám předkládáme jednoduchou anketu o dvou otázkách a jednom kliknutí z vaší strany. Výsledek ankety přepošleme Sony a v případě, že bude z vaší strany zájem o titulky, vyvineme také maximální úsilí v komunikaci se Sony ohledně české lokalizaci.

Pamatujete si, jak českému prostředí v konzoli Playstation nedávali šanci ani rádoby odborníci v herním průmyslu ? Nic není nemožné přátelé. Jak skvělé by bylo, kdyby se Sony nezastavila jen u češtiny v konzoli, ale implementovala českou lokalizaci v podobě českých titulků do všech svých exkluzivních her ? Bylo by to až magicky dokonalé.

Začněme tedy u God of War. Hlasujte, lajkujte, sdílejte, mluvte o tom!

A hlavně klikněte na přiložený ODKAZ