Gods and Monsters bude v češtině!

29.10.2019

Nově připravovaná značka od Ubisoftu s názvem Gods and Monsters bude v češtině pro konzole Sony Playstation 4 a Xbox One! Tuto informaci jako první přinesl web spite.cz a my ji díky našemu věrnému fanouškovi Lukáši Čermákovi (díky Čermi) přinášíme i vám.

O češtině pro konzoli Nintendo Switch zatím nic nevíme, ale dá se předpokládat, že hra pro tento systém dostane taktéž český překlad. Jednak od Ubisoftu na Nintendo Switch zatím vyšly hry, které neobsahovaly český překlad ani na Playstation 4 a Xbox One a jednak by to nebyla v našich končinách taková vzácnost, když pro Nintendo Switch vyšlo už 28 lokalizovaných her do našeho jazyka.

A o co ve hře Gods and Monsters půjde? Bude se jednat o RPG v otevřeném světě, které se hodně inspirovalo sérií Zelda, jež je exkluzivní značkou a prodejním trhákem konzolí Nintendo. Ve hře se stanete hrdinou, jenž je obdařen božskými silami, které mu propůjčili padlí řečtí bohové. Ty napadla nejobávanějši stvůra z řecké mytologie - Typhon a vy se musíte pokusit bohy opět osvobodit.

Hra byla odložena na příští fiskální rok (duben 2020 až březen 2021) bez konkrétního datumu vydání.