Drahý Ubisofte

09.05.2020

Drahý Ubisofte a všichni Tví partneři v České republice a na Slovensku.
Co Ti budeme povídat, je to šok. Nikdy bychom nevěřili, že v tomto dlouhá léta trvajícím stabilním vztahu to budeš právě Ty, Ubisofte, kdo požádá o rozvod. Byli jsme Ti věrní, těšili se na všechny Tvé nové nápady, zavírali oči před prohřešky, bránili Tě před útoky, hájili a hlavně - do vztahu jsme investovali nemálo peněz. Vždyť to znáš - hra, season pass, doplňky, malá rozšíření, velká rozšíření, truhličky, truhly, botičky, boty, čepičky, čepice, skiny, nálepky, nášivky, spodní prádlo - hýčkal sis nás, o tom žádná....
V rozbouřeném moři českých video herních lokalizací jsi byl náš maják, náš pevný bod, zeď o kterou se dalo opřít, parťák podporující vášeň ke krásnému českému jazyku. Světlo majáku ale přestalo blikat, pevný bod se pohnul, zeď spadla, parťák upustil ruku. Naložil jsi nás na Drakkar a nechal Vikingy, aby nás skopli z paluby. Možná u toho s úsměvem zavzpomínali, jak jejich souputníci Tunna a Gommon zavraždili svatou Ludmilu.
Přišly těžké časy. Rozumíme tomu. Pár chybných rozhodnutí, kritiky I hráči rozervané hry, které byly ušity horkou jehlou, špatné prodeje, drahé opravy, po kterých následovaly ještě horší prodeje a ještě dražší opravy. Ano, jsme občas nevděčné svině - za své peníze chceme kvalitu...
Možná, ale opravdu jen možná - není lepší kvalita nad kvantitou? Čas versus výsledek? Proč si nevěříš parťáku a už předem předpokládáš špatné prodeje Valhally? Proč to hodláš odfláknout a nás si utopil, aby loď byla lehčí, místo toho, abys postavil stabilnější a pevnější plavidlo?
Co Ti budeme nalhávat, bolí to. Ani my nemáme nejlehčí časy. Ani naše budoucnost není tak zářivá jako byla dříve. Halíme si tváře do roušek, bojíme se svých sousedů, nestýkáme se s přáteli, nesmíme sportovat, společně se bavit a jen sledujeme, jak temná oblaka obav zahalují oblohu.
Také budeme šetřit. Investovat do rozpadlého partnerství nedává smysl. Počkáme, kdo nám podá ruku, tu pevně stiskneme a budeme věřit, že nedojde ke stejné zradě.
Tak se zatím měj, UBISOFTE! ------------------------------------------------Pokud jste s námi sdílejte! Obrázek si můžete stáhnout a nastavit jako úvodní banner na FB. Jsme v tom spolu!