CD Projekt RED nám naservíruje Cyberpunk 2077 v češtině!

19.07.2018

Také jste doufali, že když u nás vyšly všechny tři díly Zaklínače s českými titulky (první díl na PC dokonce i s českým dabingem), bude další připravovaná hra od věhlasného polského studia v češtině?


Ano, je tomu opravdu tak. Samotnou češtinu v textové formě potvrzuje oficiální fórum hry Cyberpunk 2077, na které jeden ze španělských fanoušků hry vznesl dotaz, zda bude hra obsahovat kompletní španělskou lokalizaci. Moderátor fóra neváhal a nabídl mu prozatímní lokalizační plány, mezi nimiž figuruje i zmíněná lokalizace do našeho jazyka. Pod odsouhlasenými lokalizacemi je ještě dodatek, že se zmíněné lokalizace ještě mohou rozrůst o další jazyky.


Odkaz k nahlédnutí:
https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads%2Funofficial-cyberpunk-2077-faq.10970267%2F#post-11054825


Hra Cyberpunk 2077 je sci-fi akční RPG odehrávající se v megapoli Night City, které je označováno jako místo s největším množstvím kriminality na území státu Kalifornie. Tato megapole měla být vizitkou lidstva, jeho technologického pokroku v oblasti robotiky a místem, kde měl každý jeho obyvatel prožít spokojený život...
Jaké místo k životu Night City nabízí, zjistíme nejspíše na konci roku 2019, kdy by měla podle předběžných předpovědí hra vyjít a my už teď víme pro nás velmi potěšující zprávu, že si ji užijeme s českými titulky!


Zdroj: Zing.cz