Balík her od Ubisoftu s českými titulky

09.05.2017

Na Playstation Store najdete docela velký počet her, které obsahují české titulky. Samozřejmě se o tom z popisu produktové stránky hry nedovíte, za což můžete poděkovat Sony. My vám je zde ale vypíšeme, ať si můžete užívat rodného jazyka v dalších hrách.


Takže české titulky nalezneze u těch her, které v češtině vyšly i v krabicové verzi. Ovšem pozor si musíte dát u her: Assassins Creed IV: Black Flag, Assassins Creed Unity, Assassins Creed Ezio Collection, protože tyto hry obsahují titulky jen u dialogů, tudíž encyklopedie a jazyk hry v češtině není. Ptáte se, proč se někdo namáhal s překladem hry do češtiny a přeložil jen "půlku" hry? Odpověď je jednoduchá - hra je přeložena kompletně, ale díky neschopnosti Sony lokalizovat menu konzole do českého jazyka, se u těchto her čeština nezobrazí korektně, protože si hra bere nastavení svého UI z nastavení konzole, kde většina z nás volila díky absenci češtiny angličtinu.

Až nabídne nastavení jazyka konzole Sony Playstation 4 češtinu, tyto hry budou plně lokalizovány - proto neváhejte podepsat naši petici, která se tímto problémem zabývá.


Zde je výpis her, které obsahují kompletní české titulky:


Assassins Creed Chronicles: China
Assassins Creed Chronicles: India
Assassins Creed Chronicles: Russia
Assassins Creed: Syndicate
Far Cry 4
Far Cry Primal
For Honor
Tom Clancy's: The Division
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Watch Dogs
Watch Dogs 2


Je možné, že jsme na nějaké hry od Ubisoftu s českou lokalizací zapomněli. Proto nám ty zbylé napište do komentářů pod článek a my je doplníme k tomuto článku. Díky